REVISION, REDOVISNING & RÅDGIVNING 
Revideco i Stockholm

När du väljer Revideco får du dessutom en byrå som förstår företagare och dina dagliga utmaningar. Vi tror på personligt engagemang.

Välkommen till vårt kontor i Stockholm!

Vår drivkraft är att hjälpa företag till ökad lönsamhet och minskade bekymmer. Vi gör det genom ett brett utbud av tjänster inom revision, redovisning och rådgivning. Vi tror på personligt engagemang. Så oavsett om du behöver en auktoriserad revisor, en redovisningskonsult eller bara lite goda råd hur du kan effektivisera fakturor eller löner – hör av dig.

Telefon: 08-54 54 25 00
Fax: 08-650 85 17
stockholm@revideco.se

> Redovisning & rådgivning i Stockholm.

> Revision i Stockholm.

ANSTÄLLDA

Amanda Ahlström

Redovisningskonsult

Anna Bergqvist

Auktoriserad redovisningskonsult

Anna-Karin Eriksson

Redovisningskonsult

Antti J. Niemi

Auktoriserad revisor, VD

08-54 54 25 11
antti.niemi@revideco.se

Cengiz Ilhan

Redovisningskonsult

08-54 54 25 24
cengiz.ilhan@revideco.se

Cigdem Özdemirok

Redovisningskonsult

David Beidestam

Revisor

Elina Malmström

Revisor

070-270 74 90
elina.malmstrom@revideco.se

Erik Emilsson

Auktoriserad revisor, Ordf.
Fredrik Pålsson - Auktoriserad revisor

Fredrik Pålsson

Auktoriserad revisor

Ingrid Chen

Auktoriserad redovisningskonsult

08-54 54 25 13
ingrid.chen@revideco.se

Jakob Olsson

Internationell koordinator / Affärsrådgivare

Jenny Holmström

Auktoriserad revisor, Kontorschef 

Johan Söderström

Revisor, Affärsrådgivare

Johanna Stahl

Redovisningskonsult

Kim Vrij

Redovisningskonsult

08- 54 54 25 01
kim.vrij@revideco.se

Leila Abbassi

Revisor

073-510 76 52
leila.abbassi@revideco.se

Lovisa Bolin

Revisor

08-54 54 25 21
Lovisa.bolin@revideco.se

Madeleine Beijer

Auktoriserad revisor

Pernilla Lundin

Revisor

Robert Lundström

Auktoriserad revisor, Affärsrådgivare

Sara Brandin

Redovisningskonsult

08-54 54 25 27
sara.brandin@revideco.se

Sara Norlund

Auktoriserad revisor

08-54 54 25 20
sara.norlund@revideco.se

Sofie Malmberg

Revisor

Sawen Kader

Redovisningskonsult

070- 493 67 32
sawen.kader@revideco.se

Terese Ruud

Receptionist & kontorskoordinator

08-54 54 25 00
terese.ruud@revideco.se

Tommy Nilsson

Auktoriserad revisor

Xiaomei Ankarklev

Redovisningskonsult