Revision, redovisning
och rådgivning i Stockholm

Revideco AB
Drottningholmsvägen 22
112 42 Stockholm
Telefon: 08-54 54 25 00
Fax: 08-650 85 17
stockholm@revideco.se

Mer om redovisning på Stockholmskontoret.
Mer om revision på Stockholmskontoret.

Vill du ha e-postfaktura i stället?

Praktiskt, lätt att spara och behandla digitalt. Dessutom bra för miljön! Hör av dig till din kontakt eller skicka ett mail med ditt företagsnamn och kundnummer till agneta.sodergren@revideco.se så ordnar vi det.

Anna Bergqvist

Auktoriserad redovisningskonsult
Läs mer

Anna-Karin Eriksson

Redovisningskonsult
Läs mer

Antti J. Niemi

Auktoriserad revisor

08-54 54 25 11
antti.niemi@revideco.se

Läs mer

Astrid Jansson

Godkänd revisor
Läs mer

Berkan Yildirim

Revisor
Läs mer

Cengiz Ilhan

Redovisningskonsult

08-54 54 25 24
cengiz.ilhan@revideco.se

Läs mer

Charlotte Jernlås

Revisor
Läs mer

Emma Lindequist

Auktoriserad revisor
Läs mer

Erik Emilsson

Auktoriserad revisor, VD
Läs mer

Fredrik Pålsson

Auktoriserad revisor
Läs mer

Ingrid Chen

Auktoriserad redovisningskonsult

08-54 54 25 13
ingrid.chen@revideco.se

Läs mer

Izabell Krapf

Receptionist

08-54 54 25 00
reception@revideco.se

Läs mer

Jenny Douhan

Revisor

08-54 54 25 15
jenny.douhan@revideco.se

Läs mer

Jenny Holmström

Auktoriserad revisor
Läs mer

Johan Söderström

Revisor
Läs mer

Kim Vrij

Redovisningskonsult

08- 54 54 25 01
kim.vrij@revideco.se

Läs mer
Madeleine

Madeleine Beijer

Auktoriserad revisor
Läs mer

Maria Svensson

Auktoriserad redovisningskonsult
Läs mer

Marie-Louise Hallbygård

Redovisningskonsult
Läs mer

Robert Lundström

Auktoriserad revisor, kontorschef
Läs mer
Sara

Sara Norlund

Auktoriserad revisor

08-54 54 25 20
sara.norlund@revideco.se

Läs mer
Tommy

Tommy Nilsson

Auktoriserad revisor
Läs mer

Xiaomei Ankarklev

Redovisningskonsult
Läs mer